Misyon & Vizyon

Biz ne Yaparız

Bize süt vermek için bizimle irtibata geçen çiftliklere gönderdiğimiz denetleme ekibimizin raporu doğrultusunda süt sağım ortamı ve hijyenik açıdan sıkıntısız olan çiftlikleri seçip onlardan aldığımız sütleri işletmemizde yarım yağlı, tam yağlı, İzmir tulum ve süzme yoğurt olamak üzere 4 ayrı odada üretime alıyoruz. Yarım yağlı peynirde sütten çekmiş olduğumuz kremayı yayık usulü ile tere yağına dönüştürüp katkısız bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. İzmir tulumu suyundan da katkısız yağlı yayla tipi lor üretip müşterilerimize sunuyoruz. Diyoruz ki “Siz bize güvendikçe biz daha çok özeniyoruz”

İLETİŞİME GEÇ

Ürünlerimiz

SAĞLIKLI
GÜVENİLİR
KALİTELİ
LEZZETLİDİR

MİSYONUMUZ

Süt ürünleri üretim ve satışında müşterisine yakın ve ona en iyi değeri sunan, tedarikçisiyle güçlü işbirlikleri kuran, çalışanıyla kenetlenen, artan verimlilikle, istikrarla karlı büyüyen, süreçlerinde hızlı kurumsal, yenilikçi,  topluma ve çevreye duyarlı lider bir şirket haline gelmek.

VİZYONUMUZ

Türkiye,  en modern  teknolojilerle  geleneksel lezzetleri  sunmak, alanlarda  en iyi  ve  lider  süt ürünleri  markası  olmak.

FABRİKAMIZ

Detaylı Bilgi & Siparişleriniz için..